Дмитро Комаров показав яскраві фото з відпочинку

Відомий український телеведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров, який нещодавно повідомив про довгоочікувану зустріч з коханою дружиною, насолоджується відпочинком та публікує чудові фото.

Він зізнався, що за період зйомок дуже втомився. Протягом трьох місяців Комаров мандрував світом та готував неймовірні випуски для нового сезону програми “Світ навиворіт”. Проте, в один момент телеведучий зрозумів, що йому дуже важко емоційно, тому 20 грудня вирішив взяти паузу та відпочити з коханою.

Подружжя насолоджується райським відпочинком на Мальдівах. Не так давно на своїй сторінці в Instagram Дмитро Комаров опублікував багато нових світлин. Закохані ласують смачними фруктами на весело проводять час.

Також телеведучий повідомив, що разом з дружиною вирішив спробувати щось нове, а саме дайвінг. Дмитро з Олександрою дуже задоволені від побаченого. Вони годували з рук черепах, побачили акул, скатів та мурен.

Шанувальники радіють за подружжя. Вони засипають закоханих компліментами та бажають хорошого відпочинку. Фани зізнаються, що їм дуже цікаво спостерігати за життям телеведучого та його дружини Олександри.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

Читайте також: Дмитро Комаров похизувався світлиною з дружиною


Не пропустіть