Дмитро Комаров похизувався світлиною з дружиною

Відомий український телеведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров вирішив опублікувати архівне фото у свої соцмережі. На даний момент чоловік перебуває на зйомках нового сезону захоплюючого шоу. За його словами, він не бачився з дружиною вже три місяці.

Дмитро Комаров повідомив, що світлина була зроблена, коли телеведучий насолоджувався з коханою зимовим відпочинком на своїй дачі. На фото чоловік одягнений в червону куртку та кольорову шапку. Дружина Дмитра позує в сірому светрі й куртці. На кадрі Олександра Кучеренко ніжно цілує свого коханого в щічку. Фото подружжя зробило на фоні засніжених дерев.
Також за словами Дмитра Комарова, він завжди виходить на зв’язок з дружиною, в якому куточку світу не був би. Телеведучий зізнається, що дуже сумує за Олександрою та хоче скоріше повернутися додому.

Шанувальники замилувались таким ніжним фото. Вони написали закоханій парі багато компліментів та похвалили за те, що, навіть, на відстані подружжя активно виходить на зв’язок одне з одним. Під фото Комаров написав зворушливі слова. Він повідомив, що в будь-якому куточку світу знайде вихід, як побачити кохану.

Читайте також: Дружина Дмитра Комарова розповіла, як відсвяткувала свій день народження


Не пропустіть