Колишня дружина Серьоги вперше за рік почула голос своїх дітей

Колишня дружина репера Серьоги повідомила, що вперше за довгий час почула голос своїх дітей. За словами Поліни Ололо, вона не бачила синів протягом року. Проте, 1 січня жінка мала змогу поспілкуватися з дітьми по телефону. На особистій сторінці в Instagram жінка опублікувала фото, під яким написала дуже зворушливі слова. На світлині Поліна ніжно обіймає свою найменшу донечку.

Колишня дружина репера зізналася, що якби в неї не було третьої дитини, то Ололо не пережила б таку довгу розлуку із синами. Також жінка написала, як за декілька хвилин спілкування з хлопчиками, постаралась відповісти на всі їхні запитання. Вона сказала дітям, що дуже сильно чекає зустрічі з ними. Поліна повідомила про свою безмежну любов до синів. Колишня дружина Серьоги щиро вірить, що настане день, коли жінка зможе забрати хлопчиків до себе.

Також Поліна Ололо звернулась до репера. Вона написала, що була б дуже вдячна, якби Серьога привіз дітей до неї. Проте, співак вирішив зустріти Новий рік в одному з клубів Києва, а діти залишились в Харкові.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Polina Ololo (@polina_lola)

Читайте також: Сестра відомого репера Серьоги відверто розповіла про знущання артиста


Не пропустіть