TAYANNA повідомила, що зустріла справжнє кохання й показала свого бойфренда

Відома українська виконавиця TAYANNA поділилась з кумирами чудовою новиною. Зірка вперше показала свого нового коханого та зізналась, що неймовірно щаслива. Подробицями особистого життя жінка ділиться вкрай рідко. Проте, на цей раз вона все-таки відкрила свій найбільший секрет.

В Instagram-stories TAYANNA повідомила, що має коханого. Вона, навіть, запостила з ним спільні фото. Однак, обличчя чоловіка артистка так і не показала. На світлині зірка українського шоу-бізнесу позує в обіймах коханої людини, демонструючи милу усмішку.

Вона постала повністю без макіяжу, похизувавшись природною красою. Інше фото артистка зробила в авто. Однак, на ньому видно лише сильну чоловічу руку. Також можна помітити, що коханий жінки є темноволосим й набагато за неї вищим.

Поки що TAYANNA не розсекречує ім’я та обличчя свого бойфренда. Однак, зірка українського шоу-бізнесу пообіцяла, що найближчим часом обов’язково розповість про кохану людину.

Шанувальники щиро пораділи за артистку й побажали їй успіхів та щастя в особистому житті. А ще, за словами кумирів, вони з нетерпінням чекають, коли жінка покаже свого коханого.

Читайте також: Роман Сасанчин та його вагітна наречена переїжджають зі столиці


Не пропустіть