Alyona Alyona зізналась, яку суму грошей витрачає на місяць

Відома українська реперка Alyona Alyona завжди відверта зі своїми підписниками. Вона часто дивує мережу провокативними вчинками та публікує кадри, які копіює у голлівудських знаменитостей.

Завдяки своїй простоті та щирості артистка здобувала неабияку популярність в українському шоу-бізнесі. Кожного дня Alyona Alyona старанно працює над своєю творчістю та часто тішить кумирів новими треками.

Також зірка не забуває ділитись подробицями особистого життя. Не так давно вона зізналась, що має бойфренда, якого звати Денис. Проте, його обличчя Alyona Alyona так і не показала.

Нещодавно реперка опублікувала новий допис в соцмережі Instagram. В ньому артистка розповіла, яку суму грошей витрачає на місяць.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, найбільше грошей вона витрачає на харчування, проїзд та житло. Також Alyona Alyona повідомила, що приблизно 13% свого прибутку віддає на благодійність.

Майже всі зароблені гроші реперка інвестує у свою справу. Вона зізналась, що витрачає на місяць 1000-1500 доларів.

А ще реперка поділилась, що останнім часом сума витрат набагато більша. Річ в тому, що зірка активно займається облаштуванням житла, в якому житиме з коханою людиною.

Alyona Alyona постійно відвідує будівельні магазини та докуповує необхідні речі. Фани відразу прокоментували допис артистки. А ще вони похвалили виконавицю за те, що Alyona Alyona займається благодійністю.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Читайте також: Lida Lee розсекретила справжню причину розриву контракту з Монатиком, який був укладений на 10 років


Не пропустіть