Син Потапа та Ірини Горової відверто розповів про те, як заробляє у свої 13 років

Відомий український репер Потап та його колишня дружина Ірина Горова разом виховують сина. Хлопчика звуть Андрій, він зараз навчається в 7 класі. Оскільки, йому пощастило народитися в родині зіркових батьків, він розповів, як йому вдалося заробити свої перші гроші.

У свої 13 років Андрій захоплюється боксом, ходить на плавання та грає у футбол. Попри ці захоплення, він активно розвиває свій блог, який приносить йому певні прибутки. Станом на сьогодні аудиторія сина Потапа та Горової налічує близько 40 тисяч підписників. На своїй сторінці в Instagram хлопчик ділиться цікавими моментами зі свого життя та знімає кумедні відео.

Андрій зізнався, що коли він активно займався розвитком свого акаунту та знімав сторіз, за один ролик міг спокійно заробити 50 доларів. Хлопець не приховує, що секрет його популярності полягає в його зіркових батьках. Адже саме їм він завдячує тим, що його читають та слідкують за його публікаціями.

Крім цього, Андрій розповів про фінансову стимуляцію, яку він отримує від батьків за успішне навчання в школі. Як виявилось, Потап розробив цілу систему оцінювання для сина за хороші результати, отримані в навчальному закладі. Для прикладу, коли Андрій приносить зі школи 12 балів, хлопчику дарують 120 грн. З кожним зменшенням оцінки на 1 бал, сума зменшується на 10 гривень, а якщо хлопець отримає 2 бали, тоді від його “бонусів” мінусується цілих 100 гривень.

Нагадаємо, що після розлучення зіркової пари Андрій залишився жити разом зі своєю матір’ю. Тому, хлопчик зізнається, що йому часто бракує уваги батька. Через напружений графік Потапа, він з сином наразі може бачитись приблизно раз на півтора тижня.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” Катерина Павленко відверто розповіла про свою орієнтацію


Не пропустіть