Стрижка коб для жінок 40-50 років: форма, особливості та трендові ідеї

Виглядати ефектно і привабливо хоче кожна жінка. Дамам елегантного віку в цьому допомагають стилісти, які дарують їм нові ідеї стрижок і зачісок.

Стрижка коб з’явилася зовсім недавно, але відразу ж завоювала серця багатьох модниць віку 40-50 років. Вона робить зачіску природною, освіжає і омолоджує образ, не вимагаючи тривалого і складного укладання волосся. Однак, щоб створити ідеальний образ з такою стрижкою, необхідно мати певну довжину волосся, застосувати стильне фарбування і освоїти спосіб укладання.

Форма стрижки

Коб стає вибором жінок, які не готові бачити себе з короткою стрижкою. Рекомендована довжина волосся – на лінії ключиць.

Градуювання використовується виключно на пасмах, що обрамляють обличчя, тоді як інше волосся підстригається рівно.

У тандемі з цією стрижкою не розглядаються чубчики. Проділ посередині голови акцентує увагу на виразності очей.

Спосіб укладання

Для зачіски коб характерний великий прикореневий об’єм волосся. Пасма, у вигляді легких витончених хвиль біля обличчя, надають образу особливої жіночності та елегантності, що облагороджує образ жінок у віці. Задні пасма відрізняються делікатною рівністю стрижки.

Фарбування волосся

Техніка фарбування волосся baby lights для стрижки коб обрана не випадково. В тренді природність і натуральність. Імітація волосся, вигорілого під палючими променями літнього сонця, дуже вдало відповідає модному напрямку. Найбільш ефектно виглядає поєднання маси волосся темного каштанового кольору з рудуватим пасмами. Образ виходить розкішним і легким.

Стрижка коб здатна змінити і прикрасити зовнішність жінок елегантного віку, які бажають виглядати природно і привабливо.

Читайте також: Трендові об’ємні стрижки на тонке волосся 2021: модні ідеї для створення доглянутого образу


Не пропустіть