Стало відомо хто замінить Саманту в продовженні «Сексу у великому місті»

У січні стало відомо , що культовий серіал «Секс у великому місті» повернеться на екрани без Саманти Джонс. А тепер творці розкрили одну з героїнь, яка зіграє замість неї в продовженні шоу.

З Сарою Джесікою Паркер, Синтією Ніксон і Крістін Девіс на екранах з’явиться зірка “Анатомії пристрасті» Сара Рамірес. Їй дісталася роль небінарного персонажа (особистість, яка не відноситься ні до чоловічої, ні до жіночої гендеру) Че Діас – стендап-коміка, який веде подкаст з Керрі Бредшоу.

«Че – персонаж з великим серцем, чиє почуття гумору і прогресивний погляд на гендерні ролі зробив подкаст дуже популярними. Всі просто в захваті від захоплення, що така талановита актриса, як Сара Рамірес, приєдналася до нас. Сара – єдиний в своєму роді талант, однаково добре знайомий з комедією і драмою, і ми відчуваємо себе схвильованими і натхненними, щоб створити цього нового персонажа для шоу», – повідомив Deadline виконавчий продюсер Майкл Кінг.

Відзначимо, зйомки 10-серійного півгодинного серіалу HBO Max «Секс у великому місті: І просто так…» про складну реальність життя і дружби в 50 років стартує вже цього літа в Нью-Йорку.


Не пропустіть