Молодша донька Брюса Вілліса розповіла про боротьбу з психічними розладами

Молодша донька відомого американського актора Брюса Вілліса приголомшила мережу своїм зізнанням. 27-річна дівчина розповіла, що страждає на ментальний розлад.

В соцмережі Instagram Таллула Вілліс заявила, що довгий час була незадоволена своїм зовнішнім виглядом. Ще зі шкільних років дівчині постійно говорили про схожість на її зіркового батька.

Однак, донька актора мріяла бути схожою на маму. Вона завжди захоплювалась її надзвичайною красою. Дівчина заявила, що ненавиділа кожний сантиметр своєї зовнішності. Вона розуміла, що її брутальні риси обличчя ніяк не можна змінити. Через це Таллула Вілліс ще більше страждала.

Після візиту до лікаря їй поставили діагноз дисморфофобія. За словами фахівців, в дівчини були серйозні проблеми з надмірною увагою до особливостей тіла та зовнішності. Проте, доньці актора все-таки вдалося побороти психічні розлади.

Зараз Таллула Вілліс любить себе такою, як є. Вона більше не страждає через схожість на батька, а навпаки вважає себе особливою. За словами дівчини, їй знадобилось багато часу, щоб побороти всі комплекси та усвідомити, що в неї красива зовнішність.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений tallulah (@buuski)

Читайте також: 56-річна Моніка Беллуччі підкорила фанів розкішним зовнішнім виглядом


Не пропустіть