Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс на межі розлучення

Шлюб 51-річної Кетрін Зети-Джонс і 76-річного Майкла Дугласа тріщить по швах. Уже кілька років в мережі раз у раз з’являються чутки про те, що зірки не разом. На цей раз друзі пари, які побажали залишитися інкогніто, повідомили, що актриса і режисер переживають чергову кризу у відносинах. Вона може довести їх до розлучення.

До появи розбіжностей у відносинах подружжя міг призвести недавній роман Кетрін з колегою Майклом Шином. Актори разом грали у фільмі «Блудний син», фліртуючи при всіх на знімальному майданчику. Про це писав портал Star, після чого в шлюбі Зети-Джонс і Дугласа були великі проблеми.

Крім того, Майкл досі не може оговтатися від недуг. Він зумів побороти рак ротової порожнини четвертої стадії. Однак в результаті хвороби почав втрачати пам’ять. Через це його дружина Кетрін була вкрай стурбована.

«Вона завжди знала, що їх різниця у віці одного разу зобов’яже її піклуватися про нього. Але Зета-Джонс не очікувала, що це станеться так скоро», – сказало джерело. Це теж наклало свій відбиток на відносини подружжя.

Нагадаємо, пара одружилася в 2000 році. У них двоє дітей: 20-річний син Ділан і 17-річна дочка Керіс.

Читайте також: Ольга Сумська замилувала мережу світлиною зі свого другого весілля


Не пропустіть