Ольга Сумська замилувала мережу світлиною зі свого другого весілля

Відома українська акторка та співачка Ольга Сумська замилувала фанів красивою світлиною зі свого весілля. З нагоди 25 річниці шлюбу жінка вдруге одружилась з коханим чоловіком.

Вона одягнула сукню білосніжного кольору та покликала на святкування найрідніших людей. За словами Ольги Сумської, про таку подію артистка мріяла ще з підліткового віку.

Жінка розповіла, що, коли їй було 14 років, то батьки теж влаштували для себе друге весілля. За словами знаменитості, мама з татом завжди були для неї прикладом. Вони постійно поважали одне одного та дарували свою любов.

Ольга Сумська дуже добре пам’ятає святкування другого весілля її батьків. За словами акторки, це було неймовірно красиво. Після такої події Сумська вирішила, що колись теж влаштує зі своїм чоловіком друге весілля.

Так і сталося. Акторка перша запропонувала коханому відсвяткувати 25 річницю весілля так, як вперше. Віталій Борисюк лише підтримав дружину. На сторінці в Instagram Сумська запостила фото, на якому постала в образі нареченої. Фани відразу засипали подружжя компліментами та побажали їм завжди бути такими закоханими.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Сумская (@olgasumska)


Не пропустіть