Донька Демі Мур і Брюса Вілліса розповіла про боротьбу з психічними розладами

Про проблеми з психічними розладами зоряна спадкоємиця, здається, скоро вже зможе випустити книгу. Донька Брюса Вілліса і Демі Мур за свій молодий вік боролася з наркозалежністю, алкогольною залежністю і навіть з затяжною депресією. А тепер вона зізналася, що страждала і дисморфією тіла (психічний розлад, при якому людина надмірно стурбована і зайнята незначним дефектом або особливістю свого тіла). Відверто про це Таллула Вілліс розповіла на своїй сторінці в Instagram.

За словами дівчини, причиною її психічного розладу стала несхожість на зоряну маму.

«Мені знадобилося надто багато часу, щоб зрозуміти це:

А. Старіння відбувається без вашого контролю. Час йде, і ваше обличчя може змінитися

Б. Я карала себе за те, що не виглядаю так, як моя мама. Тому що мені одного разу сказали, що я копія Брюса Вілліса з народження – я була обурена цією схожістю і тому «чоловіче» обличчя було єдиною причиною моєї нелюбові до себе

С. Вам потрібно заспокоїти рану в своїй душі, перш ніж намагатися «виправити» зовнішні сторони», – розповіла Таллула.

До того ж Вілліс закликала передплатників не мовчати про такі проблеми і просити про допомогу, якщо бажання відчувати себе добре починає «пожирати вашу сутність».

«Ми всі хочемо почувати себе добре і впевнено, але коли ці думки закрадаються глибоко всередину, більш страшне місце, де вони починають поступово поглинати вашу сутність, попросіть про допомогу. Не соромтеся, це не «дурне питання», це справжній психологічний біль, і я так ясно бачу тебе і свідчу про справедливість твоєї боротьби », – доповнила Таллула.

Нагадаємо, незважаючи на боротьбу з численними психічними розладами, Талула зуміла побудувати особисте життя. Не так давно вона повідомила про заручини з 31-річним артистом і режисером Діллоном Бассом.

«Так! З абсолютною впевненістю. Руки все ще тремтять. Я заручена!” – розповіла Таллула в відео в Instagram, на якому демонструє своє масивне кільце.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от tallulah (@buuski)


Не пропустіть