Стало відомо де мешкає Олег Винник, та на якій машині він їздить

Відомий співак Олег Винник, який є кумиром мільйонів українських жінок, ретельно приховує своє особисте життя від сторонніх очей. Крім цього, співака практично завжди супроподжують приватні охоронці. Сам він пояснює це вимушеним кроком через надмірну увагу з боку шанувальниць.

Попри надмірну обережність Винника,журналістам програми “Викриття” все таки вдалось дізнатись на чому пересувається та де саме мешкає зірка. Як виявилось, Олег віддає перевагу доволі цікавим та оригінальним автівкам. Для прикладу, наразі він їздить на Форді Рапторі, вартістю більше 100 тисяч доларів. Такі автівки розраховані на 7 місць, та мають місткий багажник та невеличкий холодильник. Вони є своєрідним симбіозом вантажівки та позашляховика.

Саме завдяки авто, журналісти змогли дізнатися де проживає Олег Винник. Його машину помітили на приватній території дев’ятиповерхівки на вулиці Гоголівській, практично в центрі Києва.  Саме цю адресу співак використовував при реєстрації власних торгових марок.

Сьогодні цей будинок виглядає досить престижно. Його територія гарно прибрана, а на першому поверсі розташований ресторан. Все це знаходиться під надійною охороною. Тільки от мало хто знає, що колись ця багатоповерхівка була звичайнісіньким гуртожитком, в якому жили звичайні люди.


Не пропустіть