Ірину Білик не впізнали на фото з відпочинку у Єгипті

Нещадовно суддя відомого в Україні кулінарного шоу Ектор Хіменес-Браво поділився зі своїми шанувальниками світлиною з відпочинку. Шеф-кухар, як і багато інших українських знаменитостей, поїхав на відкриття нового готелю в Єгипет.

Саме там він зустрів відому українську співачку Ірину Білик, та опублікував спільне фото з нею на своїй сторінці в Instagram. На знімку жінка зображена без грама косметики, чим сильно збентежила шанувальників. Адже вони звикли до того, що бачать свою кумирку у всій красі: в розкішному одязі та з ефектним макіяжем.

Для відпочинку Ірина вибрала доволі зручний та яскравий одяг. Білик одягнула жовту сукню з принтом, а на плечі накинула прозорий блакитний шалик. Співачка позує в сонцезахисних окулярах, а на голові у неї зав’язана хустка.

Проте, судячи з коментарів, залишених під дописом, шанувальників неабияк здивував зовнішній вигляд Білик. Більшість з них не впізнали Ірину, що стояла в обнімку з Ектором. Шанувальники шеф-кухаря зізналися, що співачка схожа на жінку передпенсійного віку, і наголосили на тому, що з макіяжем вона виглядає набагато краще. Лише одна підписниця Ектора нагадала іншим, що Ірині вже 50 років, і що вона доволі гарно виглядає, як для свого віку.

Читайте також: Син Ірини Білик розповів про своє майбутнє весілля


Не пропустіть