Син Ірини Білик розповів про своє майбутнє весілля

В інтерв’ю для JetSetter.ua старший син популярної української співачки Ірини Білик розповів подробиці свого особистого життя, зокрема заговорив про одруження. Гліб зі своєю майбутньою дружиною познайомився ще в школі, вони довго дружили, і вже після цього почали зустрічатися. При цьому, син Білик зазначив, що він не є прихильником коротких відносин і для нього не властиво часто змінювати партнерів.

Після цього хлопець розповів про те, як робив пропозицію своїй коханій. «Зробив їй пропозицію та замість кільця подарував зламану «шийку» від пляшки з-під пива. Заручини відбулися в Японії, і я дуже довго готувався до цієї події: шліфував скло, щоб воно палець не порізало», – розповів Гліб.

Хлопець також зізнався, що хотів би зіграти весілля в Криму. Його дівчина сама родом з півострова, саме тому Гліб мріє там зібрати друзів і відсвяткувати у вузькому колі.

«Найбільше ми хочемо влаштувати гулянку з нашими друзями в Криму, адже Аліса – Кримчанка, а її кримські друзі давно стали моїми. Сумно, правда, що оформити шлюб в Криму поки не вийде», – пояснив Гліб.

Читайте також: Ілона Гвоздьова вперше показала свою фігуру після пологів


Не пропустіть