Співак EL Кравчук вперше зізнався, чому зник зі сцени на 10 років

Популярний український виконавець EL Кравчук вперше за довгий час вирішив прокоментувати, чому зник зі сцени майже на 10 років. У 90-х він був дуже популярним. Однак, 2005 року чоловік неочікувано зник зі сцени. Нещодавно EL Кравчук відверто прокоментував цю ситуацію. Подробицями чоловік поділився на проєкті “Муз_Тренд”.

Артист заявив, що вирішив взяти паузу у своїй кар’єрі через росіян. За словами чоловіка, в тих роках російські виконавці активно гастролювали Україною. Саме через це EL Кравчук писав російськомовні пісні, аби здобути популярність.

“Я не можу сказати, що це була пауза, скажу чесно. Така була атмосфера в країні, коли українська пісня не на часі була. Багато російських виконавців приїжджали з гастролями, ринок був перенасичений піснями російською мовою. Це було після 2005 року. У мене було декілька пісень російською мовою, але основний репертуар був українською”, – розповів співак.

Також EL Кравчук повідомив, що майже 10 років жив в Німеччині. Там виконавець виступав для української діаспори. Наразі співак планує розвивати свою кар’єру в Україні. Чоловік заявив, що протягом цього часу багато чого змінилось. Проте, виконавець вірить, що його треки будуть подобатись всім українцям.

Читайте також: Відомий співак JULIK вперше за довгий час показав свого сина

Не пропустіть