Катерину Реп’яхову вщент розкритикували за її вбрання

Відому блогерку та дружину Віктора Павліка часто критикують. Раніше Катерині Реп’яховій дорікали за шлюб з артистом, який старший на багато років. На цей раз блогерку вщент розкритикували за її вбрання. Як виявилось, Катерина Реп’яхова та Віктор Павлік вирішили сходити на концерт Оксани Білозір. Для такого заходу блогерка обрала незвичний образ.

Вона одягнула сукню бежевого кольору. Також дружина Віктора Павліка доповнила образ піджаком й кедами. А ще Катерина Реп’язова зробила красиву укладку й макіяж. Однак, таке вбрання зовсім не сподобалось фоловерам. Вони відразу розкритикували Катерину Реп’яхову за образ та додали, що жінка зовсім не вміє одягатись.

Через деякий час дружина Віктора Павліка все-таки відповіла на критику. В Instagram-stories вона заявила, що дуже задоволена своїм образом. “Вибачайте, дівчата, що не вгодила вам, мені дуже подобається”, – відповіла на критику Катерина Реп’яхова.

Фоловери підтримали жінку теплими словами та порекомендували не звертати увагу на негативні коментарі. А ще вони похвалили дружину Віктора Павліка та додали, що в неї чудовий смак. За словами підписників, жінка одягається дуже стильно.

Читайте також: Відома співачка Марія Кондратенко вразила кардинальним схудненням та показала, як виглядала раніше

Не пропустіть