Співачка Анастасія Приходько потрапила в ДТП

Відома українська співачка Анастасія Приходько поділилась дуже неприємною новиною. Жінка заявила, що потрапила в ДТП. Співачка повинна була виступати в місті Чорнобай. Однак, по дорозі вона потрапила в ДТП. Всіма подробицями зірка українського шоу-бізнесу ділитись не стала.

За словами Анастасії Приходько, після аварії її авто було дуже пошкодженим, тому жінці довелося викликати евакуатор. На щастя, вона не отримала сильних травм. “Їхала артистка на концерт до Чорнобая…А потрапила в ДТП. Дякую всім, хто допоміг. Вперше їхала на евакуаторі і везла свою “ластівку”. Злякалась неймовірно”, – прокоментувала ситуацію співачка.

Також Анастасія Приходько натякнула, що аварія сталась через дорогу, яка була в жахливому стані. А ще співачка додала, що неабияк злякалась. Однак, на щастя, з нею все гаразд. Фоловери відреагували на таку новину Анастасії Приходько.

Вони підтримали співачку та пораділи, що жінка залишилась неушкодженою та живою. А ще чимала кількість підписників порекомендувала зірці бути обережною на дорозі. Вони побажали Анастасії Приходько більше ніколи не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

Читайте також: Алан Бадоєв вперше за чотири роки зустрівся зі своїми дітьми

Не пропустіть