Ірина Кудашова відверто зізналась, що пережила насильство у стосунках

Зірка серіалу “Школа” Ірина Кудашова вирішила поділитись відвертими подробицями свого життя. Нещодавно акторка зізналась, що пережила насильство у стосунках. Подробицями вона поділилась у програмі “У ліжку”. Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що ексбойфренд постійно її принижував та навіть погрожував.

Акторка щиро вірила, що коханий зміниться. Проте, цього не сталось. Згодом Ірина Кудашова все-таки наважилась завершити такі аб’юзивні стосунки. Вона відверто зізналась, що навіть боялась за власне життя. Також зірка серіалу “Школа” розповіла, що екскоханий неодноразово їй зраджував.

“У мене в ліжку був аб’юз. Проявляли агресію. Коли я не хотіла, мені було некомфортно, але агресію проявляли. У мене навіть потім були синці. Мене зраджували багато разів, але віра в людей нікуди не пропадає. У мене не було фізичного насилля, але було моральне. Можливо, якщо б і далі продовжувалися стосунки, то було б фізичне”, – поділилась Ірина Кудашова.

Акторка додала, що їй дуже неприємно пригадувати той період життя. Також знаменитість повідомила, що більше ніколи не дозволить так погано до неї ставитись. Наразі Ірина Кудашова не ділиться подробицями особистого життя. Схоже, її серце вільне.

Читайте також: Раміна Есхакзай прокоментувала стосунки з бойфрендом, який служить в ЗСУ

Не пропустіть