Раміна Есхакзай прокоментувала стосунки з бойфрендом, який служить в ЗСУ

Відома українська блогерка та ведуча Раміна Есхакзай поділилась подробицями особистого життя. Нещодавно жінка зізналась, що більше не самотня. Вона перебуває у стосунках з коханим, який служить в ЗСУ. З ним ведуча познайомилась не дуже давно.

Також Раміна Есхакзай відверто розповіла про стосунки з бойфрендом. За словами блогерки, поруч з коханим їй дуже добре. Однак, ведуча не знає, чи узаконить стосунки з чоловіком.

“Є військовий, з яким у мене присутній романтичний підтекст. Ми з ним зустрічаємося на передовій, тому що він там служить. “Оскільки мені вже 32 роки, коли я починаю стосунки, то вони серйозні. Час покаже, але я вирішила спробувати”, – повідомила Раміна Есхакзай.

Відомо, що раніше вона перебувала у стосунках з Євгеном Проніним. Пара навіть планувала одружитись. Проте, під час війни закохані оголосили про розрив стосунків. Також Раміна Есхакзай зізналась, що часто спілкується з екснареченим. Вони підтримують зв’язок та перебувають у дружніх стосунках.

“Ми з Євгеном не разом вже рік. Ми з ним спілкуємося як приятелі. Ми дуже свідомо приймали рішення про те, що ми не будемо разом. У мене чудові з ним стосунки, але не романтичні”, – заявила знаменитість.

Читайте також: Акторка Катерина Тишкевич поділилась результатами свого лікування

Не пропустіть