Дмитро Коляденко прокоментував стосунки з ексдружиною Іриною Білик

Популярний український шоумен та хореограф Дмитро Коляденко чимало років перебував у шлюбі зі співачкою Іриною Білик. Згодом пара розлучилась. Довгий час експодружжя не спілкувалось. Проте, пізніше Дмитро Коляденко почав натякати, що відновив стосунки зі співачкою. Шоумен часто інтригує мережу провокативними світлинами з Іриною Білик. Він ділиться кадрами, на яких цілує жінку та проводить з нею час.

Нещодавно Дмитро Коляденко відверто зізнався, в яких стосунках перебуває з ексдружиною. Чоловік заявив, що вони просто друзі. Також шоумен додав, що їм вже не вдасться повернути те кохання, яке було колись. Дмитро Коляденко та Ірина Білик перебувають в хороших стосунках. Колишнє подружжя часто спілкується та підтримує одне одного.

“З колишніми можна дружити, пити чай, але чашку ти не склеїш. Вона розбита була. Не можна повертатися у старі стосунки. Тільки нове життя”, – прокоментував ситуацію артист. Подробицями особистого життя чоловік не ділиться. Цілком можливо, наразі в нього є нова кохана. Однак, Дмитро Коляденко поки що ніяк не коментує, чи вільне його серце. Наразі чоловік приділяє час кар’єрі та саморозвитку.

Читайте також: Акторка Катерина Тишкевич поділилась результатами свого лікування

Не пропустіть