Алан Бадоєв вперше за чотири роки зустрівся зі своїми дітьми

Відомий український режисер та шоумен Алан Бадоєв має чудових дітей. Проте, чоловік вже давно не бачився з сином та донькою. За словами шоумена, діти постійно перебувають за кордоном. Алан Бадоєв неодноразово показував світлини з сином та донькою. Нещодавно він поділився радісною новиною. Чоловік повідомив, що вперше за чотири роки зустрівся зі своїми дітьми.

На сторінці в Instagram зірка українського шоу-бізнесу опублікував зворушливі кадри, на яких міцно обіймає дітей. Чоловік неабияк щасливий, що нарешті побачив сина та доньку. Шоумен дуже за ними сумував.

“Я не бачив своїх дітей разом чотири роки…Спочатку ковід, потім війна, тож привчився до спілкування через відеозв’язок. Хоча для мене це як пити каву без кофеїну чи танцювати на “тихій паті”, де в кожного своя музика в навушниках…Занадто нові і сучасні тенденції, вони, скоріше, мають вигляд “як справжні”, але не є ними”, – відверто прокоментував Алан Бадоєв.

Фоловери відреагували на публікацію чоловіка та щиро за нього пораділи. Також підписники побажали шоумену чудово провести час з дітьми. А ще вони назвали режисера прекрасним батьком.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alan Badoev (@alanbadoev)

Читайте також: Лілія Ребрик показала рідкісні фото з трьома донечками

Не пропустіть