Нікіта Добринін відверто розповів, як намагався врятувати шлюб з Дашею Квітковою

Відомий український шоумен та ведучий Нікіта Добринін нещодавно розлучився зі своєю дружиною. Декілька років він перебував у шлюбі з Дашею Квітковою. В пари народився син, якому наразі два роки. Однак, декілька місяців тому подружжя відверто розповіло про розлучення. Їхнє зізнання стало великою несподіванкою для всіх підписників.

Закохані так і не змогли врятувати шлюб, тому прийняли рішення розлучитись. Нещодавно Нікіта Добринін знову прокоментував розрив стосунків з Дашею Квітковою. А ще чоловік розповів, як робив все можливе, аби зберегти сім’ю.

“На жаль, не хочеться, напевно, триматися сім’єю винятково заради дитини. Хочеться бути чесними у своїх почуттях і, звісно, що ти не можеш любити, коли не отримуєш взаємні почуття. На жаль, інколи так складається, коли й почуття мають якийсь свій термін придатності”, – поділився шоумен.

Нікіта Добринін зізнався, що ні в якому разі не жалкує про стосунки з блогеркою. Він вдячний Даші Квітковій за чудового сина. Також чоловік заявив, що закохані намагались врятувати шлюб за допомогою вінчання. Однак, на жаль, цього не сталось. Пара все-таки розлучилась та спілкується лише на тему батьківства.

Читайте також: Даша Кацуріна показала, як проводить час з Володимиром Дантесом

Не пропустіть