SOS-ефект: як вибрати сироватку для волосся і як нею користуватися

Сироватка для волосся потрібна не тільки для відновлення, але і зволоження та захисту волосся від шкідливих зовнішніх факторів. Розбираємося, як вибрати сироватку для волосся і як нею користуватися.

Найпоширеніший формат сироватки для волосся – це спрей для догляду на основі силікону. Результат – гладкі, м’які та слухняні локони. Однак на ринку представлені й інші варіанти hair-сироватки.

Як правильно вибрати сироватку для волосся: типи сироваток

Сироватка для росту волосся

Для тих, хто хоче легко і швидко відростити волосся, підійде сироватка для росту волосся на основі комплексу корисних олій. Жожоба, арганова, кокосова олія і екстракт зеленого чаю – найвдаліший склад для активації росту навіть тьмяного і пошкодженого волосся.

Сироватка для відновлення волосся

Сироватка для волосся – маст-хев для хронічно сухого та пошкодженого волосся. Таке вимагає до себе особливої уваги і потребує додаткового зволоження та живлення. Робіть ставки на нічні відновлювальні сироватки на кремовій, а не олійній основі. Легка текстура зможе швидко зволожити волосся, не обтяжуючи його. Наносіть нічну сироватку на вологе або сухе волосся – ефект буде однаковим.

Незмивна сироватка для кінчиків волосся

Якщо у вас занадто багато посічених пасмів, сироватка для волосся проти посічених кінчиків повинна стати частиною вашого щоденного догляду. У складі такої незмивної сироватки обов’язково повинен бути кератин, оскільки він швидко відновлює структуру волосся і заповнює тріщини. Також перевірте, щоб засіб не містив будь-який спирт – він ще сильніше висушить пошкоджені локони.

Зволожуювальна сироватка-олія для волосся

Сироватка повинна не тільки доглядати за волоссям, але і захищати його від шкідливих зовнішніх факторів. Сонце, бруд, пил і автомобільні гази руйнують структуру волосся точно так, як це робить домашня праска для волосся. Використовуйте сироватку з олією лаванди та жожоба. Корисні жирні компоненти заповнять розриви, наситять волосся і створять захисний бар’єр від шкідливих впливів.

Як користуватися сироваткою для волосся: головні правила

Головне – не перебрати міру із сироваткою . Вам знадобиться не більше 3 крапель. Звичайно, все залежить від кількості волосся: чим густіші локони, тим більше засобу потрібно.

Як наносити?

Як тільки ви вийдете з душу, підсушіть волосся рушником. Потім накапайте потрібну кількість на долоню, розітріть засіб і розподіліть його від кінчиків по всій довжині волосся. Уникайте коренів та шкіри голови, особливо якщо ви використовуєте незмивну сироватку з олією. Змиваючу сироватку нанесіть на брудне волосся на 5-10 хвилин (орієнтуйтеся за інструкцією на обгортці), а потім змийте водою з шампунем.

Джерело cosmo
Не пропустіть