Різатдінова зізналась, чому розійшлася з депутатом-втікачем Онищенком

Українська гімнастка та учасниця шоу “Танці з зірками” Ганна Різатдінова відверто розповіла про стосунки з екс-нардепом, олігархом Олександром Онищенком.

Подробицями стосунків із депутатом, який втік із України, дівчина поділилась у шоу “Слава+” на YouTube-каналі “Люкс ФМ”.

За словами Різатдінової, їхнє кохання було справжнім і відвертим.

“Я до останнього заперечуватиму всі чутки і розмови, що повелася на гроші. Це було однозначно кохання і підсумком цієї любові є наш син Роман, який на даний момент став головним чоловіком у моєму житті”, – зізналася Ганна.

Гімнастка запевняє, що Онищенко прекрасно до неї ставився та носив на руках.

“Було взаєморозуміння. Мені здавалося, що я потрапила просто в казку. Казку не в матеріальному плані. Хоча люди, як говорили, так і будуть говорити, що він купив мене літаками, дорогими машинами. Ні, він купив мене своїм ставленням. Він мене просто носив на руках”, – прокоментувала зірка.

Різатдінова зізналась, що хотіла розвиватись, займатись спортом, мотивувати. Це дуже складно робити з чоловіком, якому заборонено в’їзд в Україну. Тому вони з Онищенком зрозуміли, що дороги розходяться.

“Ми розійшлися на хорошій ноті. Я все одно за спілкування батька з сином, у моєму розумінні він має знати батька, бо батьків не вибирають. Я показую кожен день наші спільні фотографії з Олександром, щоб син чітко розумів, де матір, а де батько. Тим паче, що Рома копія свого батька”, – стверджує Різатдінова.

Гімнастка зазначила, що Олександр спілкується з сином по Skype.

Джерело Gazeta.ua
Не пропустіть