Солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька розповіла про стосунки з новим бойфрендом

Популярна українська співачка та солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька вперше розповіла про свого нового бойфренда. Артистка зізналась, що перебуває у стосунках й відчуває себе дуже закоханою.

Про нового обранця артистка повідомила у програмі “Зірковий шлях”. Однак, ім’я коханого Олександра Заріцька не розсекретила.
Співачка зізналась, що її обранець не має ніякого відношення до шоу-бізнесу. Він дуже відрізняється від інших чоловіків та постійно дарує Заріцькій чудовий настрій.

Також солістка гурту “KAZKA” пригадала, що через зайву вагу довгий час не мала стосунків. Колись артистка була закохана в найкращого друга. Але хлопець так і не відповів Олександрі взаємністю.

Зірці українського шоу-бізнесу вдалося подолати всі свої комплекси й полюбити кожну частинку тіла. Співачка зайнялась спортом й часто дивує фанів результатами свого схуднення.

Шанувальники щиро пораділи за Олександру Заріцьку й побажали їй бути по-справжньому щасливою та коханою. А ще фоловери попросили артистку частіше ділитись подробицями особистого життя й розповідати про свого бойфренда.

Читайте також: Тіна Кароль розповіла про переїзд в іншу країну та зізналась, що мала роман з двома чоловіками одночасно


Не пропустіть