Андре Тан розсекретив, чи готовий до нових стосунків після розлучення

Знаменитий український модельєр Андре Тан відверто розповів, чи готовий до нових відносин після розлучення. Про розрив стосунків з дружиною зірка повідомив цього року. Він заявив, що залишився з екскоханою у чудових стосунках після розлучення.

Не так давно у програмі “Життя відомих людей” Андре Тан дав відповідь на найчастіше запитання фоловерів. Шанувальники часто цікавляться, чи з’явилась у модельєра нова кохана.

Андре Тан все-таки відповів на запитння фоловерів. Він зізнався, що наразі у стосунках не перебуває. За словами чоловіка, для того, щоб зустріти нове кохання, повинен пройти деякий час. Зараз знаменитість активно працює над кар’єрою.

А ще Андре Тан зізнався, що зробив для себе перерву. Протягом півроку чоловік планує не заводити стосунків. Також, за словами модельєра, він щиро вірить, що все-таки зустріне в житті нову кохану. Андре Тан вдячний колишній дружині за чудовий життєвий досвід та красуню-донечку.

Шанувальники побажали чоловіку успіхів в особистому житті. А ще, за їхніми словами, знаменитість заслуговує лише всього найкращого. Фани впевнені, що колись він зустріне жінку, з якою побудує міцні стосунки.


Не пропустіть