Слава Дьомін закрутив новий роман

Відомий український шоумен й ведучий Слава Дьомін здивував мережу своєю новиною. Нещодавно чоловік натякнув, що перебуває у стосунках. Подробицями він поділився в соцмережі Instagram. Зокрема, ведучий опублікував знімок, де тримається за руку із загадковою обраницею. Також на кадрі можна побачити чималий букет червоних троянд, які Слава подарував коханій.

Поки що шоумен не розсекречує свою обраницю. Особисте життя він триває в секреті. Також відомо, що Слава Дьомін вже був одружений та має сина. З ексдружиною шоумен перебуває в чудових стосунках. Також він активно бере участь у вихованні сина. Ведучий неодноразово натякав на відновлення стосунків з ексдружиною. Однак, вони залишились лише друзями.

Про нову обраницю чоловік поки що не розповідає. Фоловери відразу відреагували на публікацію Слави Дьоміна, засипавши його безліччю запитань. Проте, шоумен так і не зізнався, хто став його новою коханою. Підписники з нетерпінням чекають, коли чоловік поділиться подробицями особистого життя. А ще вони побажали Славі Дьоміну бути по-справжньому щасливим та коханим. Схоже, наразі в житті шоумена розпочався новий етап.

Читайте також: Санта Дімопулос прокоментувала чутки про зради ексчоловіка та зізналась, чи має нового бойфренда

Не пропустіть