Настю Каменських запідозрили в романі з відомим співаком

Знаменита українська співачка Настя Каменських неабияк заінтригувала мережу. Нещодавно почали ходити чутки, що зірка закрутила роман з молодим виконавцем. Настя Каменських поділилась провокативним роликом, в якому фліртує зі співаком Ostrovskyi.

Зірка українського шоу-бізнесу дуже рідко коментує подробиці особистого життя. В мережі неодноразово ходили чутки про те, що співачка розлучається з Потапом. Жінка натякала, що в їхніх стосунках все гаразд. Однак, нещодавно Настю Каменських запідозрили в романі з молодим виконавцем.

Також відомо, що артистів неодноразово бачили разом за лаштунками українських благодійних концертів чи премій. Цілком можливо, Настя Каменських та Ostrovskyi перебувають у дружніх стосунках. Проте, на думку фоловерів, між ними дещо набагато більше, ніж просто дружба.

Поки що співачка ніяк не коментує чутки про роман з виконавцем. Проте, зірка не заявляє, що між ними лише дружба. Після провокативного ролика, яким поділилась Настя Каменських, в мережі ще більше почали ходити чутки про її новий роман. Фоловери з нетерпінням чекають, коли співачка прокоментує цю ситуацію. Також, на думку підписників, Настя Каменських давно розлучилась з Потапом, однак, ретельно приховує цю інформацію.

Читайте також: Слава Камінська зробила пластичну операцію

Не пропустіть