Санта Дімопулос прокоментувала чутки про зради ексчоловіка та зізналась, чи має нового бойфренда

Відома українська співачка Санта Дімопулос нещодавно розлучилась з чоловіком. Подружжя жило за кордоном. Також в них є спільна донечка. Причину розлучення знаменитість так і не повідомила. За словами Санти Дімопулос, вона залишилась в хороших стосунках з колишнім чоловіком.

Нещодавно в мережі почали ходити чутки, що співачка розлучилась з коханим через його зради. Також з’явилась інформація, що Санта Дімопулос закрутила новий роман. Зірка українського шоу-бізнесу прокоментувала такі чутки. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram.

Співачка заявила, що ексчоловік жодного разу їй не зраджував. “Бог помилував, зраду я у своєму житті не переживала”, – повідомила Санта Дімопулос. А ще вона відверто зізналась, чи має нового коханого. За словами співачки, наразі її серце вільне. Також зірка українського шоу-бізнесу повідомила, чи планує побувати нові стосунки та знову вийти заміж.

Санта Дімопулос заявила, що хоче насолодитись самотністю, тому поки не хоче заводити відносини. “Та ви що? Я тільки вийшла зі стосунків, яке заміжжя? Якщо чесно, я навіть не думаю про це. Я займаюся собою, своїм розвитком, я поки хочу бути у стосунках із собою Також я впевнена, усе дороге серцю і чарівне відбудеться, коли на те не чекаєш”, – прокоментувала Санта Дімопулос.

Читайте також: Співак EL Кравчук вперше зізнався, чому зник зі сцени на 10 років

Не пропустіть