Акторка Катерина Кістень закрутила роман з іноземцем

Відома українська акторка Катерина Кістень вирішила поділитись подробицями особистого життя. Жінка зізналась, що закрутила роман з іноземцем. Подробицями 44-річна акторка поділилась в інтерв’ю. Зірка українського шоу-бізнесу відверто повідомила, що вже два роки перебуває у стосунках. Катерина Кістень зустріла своє кохання за кордоном. Наразі жінка почувається дуже щасливою.

“Це другий рік моїх стосунків. Я зараз на шляху до того, аби жити разом. До цього часу мені потрібна була свобода й власний простір. Зараз мені вже хочеться разом. Все сталося в Швеції. Хто б міг уявити, що ця людина буде швед і ми спілкуватимемося англійською. До того ж з усіма цими труднощами, ментальностями й мовами… Ми закохалися англійською мовою. Але це говорить про те, що це розуміння на іншому рівні. Бо якщо б це було на рівні мови, то це було б дуже важко, – розповіла акторка.

Катерина Кістень додала, що коханий завжди її підтримує та допомагає фінансово. Знаменитість дуже щаслива, що зустріла такого чудового чоловіка. Катерина Кістень мріє про велику та міцну сім’ю зі своїм обранцем. Акторка заявила, що ніколи не відчувала себе настільки коханою та щасливою.

Читайте також: Катерину Реп’яхову вщент розкритикували за її вбрання

Не пропустіть