Швидко вилікувати застуду допоможуть мокрі шкарпетки

Мокрі шкарпетки можуть допомогти ефективно вилікувати застуду. Як встановили лікарі, такий спосіб відмінно допомагає в перші дні хвороби.

Цей метод також називають «нагрівальний компрес», адже циркуляція крові збільшується, коли тіло людини починає реагувати на воду. Це дозволяє імунній системі працювати більш ефективно.

Щоб зробити «нагрівальний компрес», потрібно прополоскати, а потім відтиснути тонкі бавовняні шкарпетки у холодній воді, попарити ноги стандартним способом, тобто в гарячій воді протягом 10 хвилин (можна з додаванням гірчиці). Відзначимо, що при високій температурі цю процедуру проводити не можна.

Після того, як ви попарили ноги, їх потрібно ретельно витерти, одягти мокрі шкарпетки, а зверху – сухі вовняні. І перші, і другі шкарпетки повинні бути обов’язково з натуральних ниток.

Медики рекомендують робити такий компрес перед сном, а шкарпетки залишити на ногах до ранку.

Симптоми застуди зазвичай тривають від 2-3 до 7 днів. Для цього стану характерне першіння і (або) біль в горлі, чхання, сльозотеча, головний біль, слабкість, закладеність носа і нежить. Процедуру із шкарпетками потрібно зробити при появі перших симптомів застуди.

Симптоми застуди схожі з деякими іншими захворюваннями, від яких її слід відрізняти. Наприклад, аналогічним чином проявляється алергічний риніт, тому при будь-яких сумнівах варто порадитися з лікарем.

Джерело 7mednews.ru
Не пропустіть