Меган Маркл влаштувала таємне святкування дня народження на Ібіці

Пам’ятаєте, як всі думали, що своє 38-річчя Меган відсвяткує тихо в колі сім’ї? Ми всі помилилися! Герцогиня Сассекська захотіла влаштувати собі невеликий відпочинок і відправилася на Ібіцу.

Відразу декілька видань повідомили про те, що з 6 по 12 серпня Меган, Гаррі і Арчі провели разом на іспанському курорті. Добралися вони туди на своєму приватному літаку, що, звичайно, розсердить шанувальників королівської родини, адже це не екологічно і занадто розкішно. Але нам, здається, що королівська пара не зверне на це особливу увагу.

До цього Меган вже бувала на Ібіці в 2016 році, але тоді вона не була дружиною принца. Цього разу герцогиня навряд чи ходитиме по вечірках і танцюватиме до ранку, адже вона взяла з собою дитину, та й репутацію королівської сім’ї треба підтримувати.

Взагалі, Меган і Гаррі воліли нічого не розповідати про свій відпочинок, Букінгемський палац повідомлення в ЗМІ теж ніяк не коментує. Нелегко все ж бути членом королівської сім’ї, навіть твій день народження стає таємницею і приводом для обговорень!

Джерело instyle.ru
Не пропустіть