Шкідливі звички, які заважають вам відростити довгі нігті

Будемо справедливі, довгі нігті підходять не всім. Автор цього матеріалу, наприклад, не може з ними друкувати – а це суттєво сповільнює роботу. Але, якщо ви завжди мріяли про «кігтики», перевірте, чи не робите ви поширених помилок.

Забуваєте про крем для рук

Взимку крем для рук – гарантія того, що шкіра не пересохне. Але є і ще дещо. Виявляється, якісне зволоження є принципово важлиим для здоров’я нігтів. Ось як це працює: з добре зволоженого нігтьового ложа росте більш здоровий ніготь, а більш здоровий ніготь згинається, а не ламається під впливом будь-якої зовнішньої сили.

Миєте посуд без рукавичок

Не менш руйнівний вплив на нігті (і шкіру рук, до речі, теж) мають засоби для миття посуду, вікон, підлоги і чого завгодно. І сама м’яка побутова хімія може зробити ваші нігті більш крихкими або сповільнити їх ріст. Так, якщо ваша мета – вражаюча довжина, будь-яку роботу по дому варто виконувати в рукавичках. Так, це не завжди зручно, але результат, повірте, цього вартує.

Не підпилюєте нігті

Навіть на міцних і здорових нігтях під впливом факторів навколишнього середовища (скажімо, коли ви намагаєтесь ними щось підчепити) можуть утворюватися мікротріщини. Вони, в свою чергу,здатні перетворитися в максітріщини, Якщо ви не будеш регулярно підпилювати нігті. Тут правило таке ж, як і з волоссям: краще трішки прибирати довжину постійно, ніж потім відразу і всю.

Пропускаєте базу в манікюрі

Це тільки здається, що базове покриття – лише ще один шар в вашому і без того багатошаровому манікюрі, який додатково гальмує висихання. На ділі ці засоби навіть прискорюють його, а такожпідсилюють зчеплення кольору з нігтем. Не кажучи вже про те, що в складі у них, як правило, міститься безліч корисних компонентів.

Віддирати лак

Ми всі там були – в ситуації, коли під рукою немає рідини для зняття лаку, а нігті виглядають як справжня катастрофа. Але, по-перше, якщо почати здирати покриття,вони стануть виглядати як ще більша катастрофа. По-друге, так ризик разом з лаком видалити верхній шар нігтя в рази збільшується. Тому розумніше буде постаратися не дивитися на руки і дотерпіти-таки додому. А там вже використовувати рідину (краще без ацетону), ватний диск (краще безворсовий) і олію для кутикули (вона ще нікому не шкодило).

Їсте мало яєць і горіхів

Виявляється, у довгих нігтів є своя дієта. Зокрема, їм потрібен біотин – вітамін групи В, який міститься в тваринному білку, включаючи курку, яйця і рибу. А якщо ви намагаєтесь включати в свій раціон більше рослинної їжі, зверніть увагу, щоб на вашому столі були горіхи, насіння і темна листова зелень.

Читайте також: 6 порад, які допоможуть надовго зберегти молодість ваших рук


Не пропустіть