Що в чоловікові подобається жінкам?

Жіночі думки про чоловічу привабливість, зазвичай, відрізняються, але експерти виділили кілька характерних рис, властивих сильній статі, які подобаються майже всім без винятку жінкам. Ці особливості зовнішності, поведінки і характеру вони знаходять привабливими, мужніми і сексуальними.

1. Плоский живіт.

Багато жінок просто втрачають розум від підтягнутого чоловічого тіла, а особливо, від підтягнутого живота. Не обов’язково, щоб проглядалися кубики преса – достатньо просто тренованого торса і відсутність зайвих жирових відкладень.

2. Окуляри.

Якщо в дитинстві окуляри стають предметом глузувань однолітків, то в зрілому віці дівчата вважають чоловіків в окулярах солідними і привабливими. Підсвідомо цей аксесуар асоціюється з інтелектом, що ще більше хвилює і підкуповує.

3. Посмішка.

Жінки не байдужі до усміхнених чоловіків. Якщо хлопець володіє хорошим почуттям гумору, здатний розрядити будь-яку ситуацію і розсмішити свою супутницю, це автоматично робить його цікавим в очах дівчат.

4. Роздуті вени на руках.

Після важкої фізичної праці вени на руках мають властивість здуватися, що дуже подобається більшості представниць слабкої статі. Вени на чоловічих руках демонструють силу, а це завжди подобалося дівчатам, які мріють знайти в своєму партнерові опору і захист.

5. Щетина.

Всупереч загальноприйнятому стереотипу, що чоловік повинен бути гладко поголений, деяким жінкам подобається акуратна щетина. Це створює образ бунтаря, брутального мачо і хулігана, до яких, як відомо, завжди притягує хороших дівчаток.

6. Брови.

Доглянуті густі брови надають чоловічому погляду глибини, пристрасті і драматизму. У цьому елементі зовнішності жінки вбачають грубу силу і первісність. Тільки, якщо брови, не зрослися на переніссі.

7. Легка сивина.

Злегка зворушені сивиною скроні деякі жінки розцінюють як ознаку зрілості і мудрості, а ці якості завжди були в пошані. Навіть, якщо чоловік ще молодого віку, йому автоматично приписуються досвід і розважливість.

8. Уміння готувати.

Жінки люблять дивитися на те, як чоловік готує на кухні – вони вважають це дуже сексуальним. Володарі кулінарних навичок завжди можуть порадувати свою кохану не тільки солодкими промовами, а й смачними стравами.

Чоловік може не бути абсолютним красенем, щоб підкорити жіноче серце. Набагато ціннішими є його сила, характер, благородство, твердість і непохитність. Перед цими якостями не встоїть жодна дівчина.

Джерело miridei
Не пропустіть