Що потрібно зробити восени після збору томатів і забути про фітофтору в наступному році

Досвідчені городники знають, як важко воювати з фітофторою. Спори цієї хвороби можуть дуже довго жити в землі. І ви про це не дізнаєтеся, поки не посадите на грядці томати. Вони відразу ж захворіють цим грибком.

Тому ми Вам і хочемо розповісти, чим треба полити землю восени там, де росли томати. А чому саме восени? Тому що саме в цей час активність грибкових хвороб найбільш сильна. Тому треба це зробити відразу, як Ви прибрали бадилля томатів.

Фітофтора сильно боїться мідного купоросу. Багато садівників навіть відзначають, що це мало не найефективніший препарат для боротьби з нею. Мідний купорос застосовується на ділянках дуже і дуже часто при боротьбі з грибками. Це кристалічний порошок синюватого відтінку.

Купорос дуже легко застосовувати. Його навіть самому можна приготувати. Препарат повністю не токсичний, а спори фітофтори він вбиває на ура. Перейдемо до застосування.

Спочатку 150 гр. мідного купоросу розведіть в літровій банці теплої води . А потім розбавте це в 10 літрах і перелийте в лійку . Важливо, щоб вода з лійки не виливалася дуже швидко. Розподіл води повинен бути середнім.

І не поспішаючи треба пролити землю. Такого обсягу повинно вистачати на 3 метри квадратних . І так ми радимо Вам обов’язково пролити всі грядки, де росли не тільки помідори, але також огірки і перці, щоб в наступному році фітофтори у Вас було мало, або не було зовсім.

Читайте також: Як захистити помідори від фітофтори: дієвий засіб


Не пропустіть