Шеннен Догерті розповіла всю правду про боротьбу з раком грудей

Шеннен Догерті вже кілька років веде боротьбу з онкологічним захворюванням. Американська актриса зізналася, що не збирається опускати руки.

У 50-річної зірки серіалу «Зачаровані» рак грудей 4-ої стадії. Пухлину у актриси виявили в 2015 році. Шеннен почала лікування і змогла увійти в стан ремісії, але в 2019 році недуга повернулася.

Жовтень – місяць, присвячений боротьбі з раком молочної залози. У зв’язку з цим, телезірка розповіла в інтерв’ю про те, що такий діагноз не вирок навіть на пізніх стадіях.

«Не потрібно списувати мене з рахунків! Я вдячна за кожен день, я процвітаю, я оточена близькими людьми», – запевнила Догерті. Актриса все ще знімається в кіно і стверджує, що бореться за те, щоб залишитися в живих. Вона не готова втратити через хворобу роботу, сім’ю і друзів.

«Я хочу діяти, я буду боротися. Багатьох людей списують з рахунків, як ніби вони не зможуть нормально функціонувати з таким діагнозом. Але це не правда. Набридло чути, що люди думають, що ми приречені. Дайте нам шанс довести, що ви неправі!» – зазначила Шеннен в інтерв’ю на шоу Good Morning America.

У березні актриса сказала, що у неї ще багато часу і вона відчуває в собі достатньо сил. Догерті зізналася, що не вважає себе хворою людиною і планує жити ще не менше 15 років.

Читайте також: Руслана Писанка розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям після різкого схуднення


Не пропустіть