Сергій Танчинець зізнався, чи виділяє кошти на дітей після розлучення з дружиною

Відомий український співак Сергій Танчинець має двох дітей. На жаль, чоловік бачиться з ними не дуже часто. Син та донька Сергія Танчинця перебувають за кордоном. Там вони знаходяться з ексдружиною артиста. Про розлучення з коханою соліст гурту “Без Обмежень” повідомив під час війни.

Співак зізнався, що залишився з нею в хороших стосунках. Також нещодавно Сергій Танчинець чесно відповів, чи виділяє кошти на сина та доньку після розлучення. Подробицями чоловік поділився у програмі “Тур зірками”.

“Мені здається, близько тисячі доларів. Мені майже нічого не треба. Одяг носиться довго, їм я мало, автомобіль заправляється, але їжджу мало, тому що постійно в дорозі. На себе мені здається, я витрачаю порівняно небагато. У мене є діточки, які залежать від мого фінансування. Я оплачую їхнє життя. Витрачаю на їхні подорожі… Зараз настане літо. Буду, звісно, туди витрачати кошти. Тому що все, що мені треба, у мене є”, – зізнався чоловік.

Також Сергій Танчинець відверто розповів, що дуже сумує за своїми дітьми. На жаль, артист бачиться з ними вкрай рідко. Соліст гурту “Беж Обмежень” спілкується з сином та донькою по відеозв’язку.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо розповіла про їхнє спілкування після розлучення

Не пропустіть