Олексій Завгородній потрапив до лікарні

Популярний український співак та шоумен Олексій Завгродній повідомив не дуже приємну новину. Чоловік зізнався, що потрапив до лікарні. Виконавець показав себе під крапельницею та поділився деякими подробицями. Олексій Завгородній додав, що з ним все гаразд. Чому саме чоловік опинився під крапельницею, він не зізнався.

“Потрапив до лікарні після того, як почув пісню Наді Дорофєєвої з іншим. Але пісня сподобалася!”, – жартівливо прокоментував ситуацію Олексій Завгородній. Він поділився світлиною, на якій позує на лікарняному ліжку. “Зі мною все добре! Музика, вітаміни й квіти від Наді Дорофєєвої зцілюють”, – заявив зірка українського шоу-бізнесу.

Також чоловік натякнув, що зовсім скоро його випишуть з лікарні. Схоже, в артиста погіршився стан здоров’я, тому він опинився під крапельницею. Однак, раніше Олексій Завгородній не жалівся на погане самопочуття. Фоловери відразу відреагували на таку новину артиста.

Вони підтримали Олексія Завгороднього теплими словами, побажавши міцного здоров’я та швидкого одужання. Також підписники сподіваються, що співак все-таки розповість, чому опинився в лікарні. Однак, поки що шоумен не поспішає ділитись всіма подробицями.

Читайте також: Віталій Козловський залишає сім’ю та вирушає на службу

Не пропустіть