Віталій Козловський залишає сім’ю та вирушає на службу

Відомий український артист Віталій Козловський поділився сумною новиною з підписниками. Чоловік заявив, що повертається на службу. Він змушений залишити дружину та маленького сина, адже вирушає на фронт. Подробицями співак поділився в соцмережі Instagram.

Віталій Козловський заявив, що неабияк сумуватиме за сім’єю. Чоловік відверто зізнався, що хотів би залишитись поруч з рідними, однак змушений вирушати на службу.

“Вдома” – таке солодке та тепле слово. А сьогодні по-особливому сприймається, бо там моє щастя, моя сім’я, мій синочок. Оскар вчора мені вперше усміхнувся і сказав своє перше слово – “агу”. Пишу і реву…. Що зі мною? Надто став сентиментальним. Рахую години, хвилини, щоб нарешті обійняти рідних”, – відверто поділився зірка українського шоу-бізнесу.

Фоловери відразу відреагували на новий допис Віталія Козловського. Вони підтримали чоловіка теплими словами та побажали хорошої служби. А ще чимала кількість підписників подякувала співаку за захист. Фоловери назвали Віталія Козловського справжнім героєм та побажали швидкого повернення додому з перемогою. Також вдома на чоловіка з нетерпінням чекатимуть кохана дружина й новонароджений син.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovsky_music)

Читайте також: Наталія Денисенко розповіла, що її син перебував у Чернігові під час ракетного обстрілу

Не пропустіть