Наталія Денисенко розповіла, що її син перебував у Чернігові під час ракетного обстрілу

17 квітня росіяни завдали ракетного удару по Чернігову. Внаслідок атаки загинуло чимало людей. Відома українська акторка Наталія Денисенко відразу відреагувала на таку новину. Наразі жінка перебуває за кордоном. Там акторка бере участь у зйомках. Свого 6-річного сина Наталія Денисенко відвезла до мами, яка живе в Чернігові.

Коли зірка українського шоу-бізнесу дізналась про ракетну атаку на її рідне місто, то відразу почала зв’язуватись з рідними. На щастя, з її сином та мамою все гаразд. Однак, Наталія Денисенко неабияк злякалась за рідних.

“Мій Чернігів сьогодні. Поки я на зніманнях за кордоном, мій синочок поїхав до бабусі з дідусем до Чернігова… Можете уявити мій рано… Всі мої близькі живі, здорові, але серце болить”, – прокоментувала ситуацію акторка. Фоловери відразу підтримали жінку теплими словами. Вони порекомендували рідним Наталії Денисенко бути обережними під час повітряної тривоги.

Акторка не стала розповідати, як довго затримається за кордоном. Цілком можливо, що жінка поїхала туди на декілька днів. Однак, Наталія Денисенко не поспішає ділитись всіма подробицями. Також вона не розповідає, в яких саме зйомках бере участь.

Читайте також: Катерина Бужинська показала рідкісне фото з 17-річною донькою

Не пропустіть