Дружина Віктора Павліка розповіла, як артист реагує на її бажання народити ще одну дитину

29-річна блогерка та концертна директорка Катерина Реп’яхова перебуває у шлюбі з артистом Віктором Павліком. Попри значну різницю у віці в подружжя чудові стосунки. Закохані виховують спільного сина Михайлика. Нещодавно дружина Віктора Павліка відверто зізналась, що мріє народити ще одну дитину. Однак, артист не дуже в захваті від такої ідеї.

Катерина Реп’яхова розповіла, що артист не хоче більше дітей, адже вважає себе старим. Дружина Віктора Павліка намагається переконати його у протилежному. Блогерка впевнена, що артист змінить свою думку. Також Катерина Реп’яхова додала, що хотіла б стати мамою донечки.

“Віктор Франкович каже, що він старий і не витримає. А я, звісно, хочу ще дітей. Хочу ще дуже донечку. Головне, що я хочу, а все інше вже…”, – відверто розповіла жінка. 58-річний Віктор Павлік вважає, що народження другої дитини стане для нього справжнім випробовуванням. Проте, дружина артиста впевнена, що будь-які труднощі можна пройти разом.

Наразі подружжя виховує 2-річного Михайлика. Хлопчик проходить тривале лікування, адже трохи відстає у розвитку. Катерина Реп’яхова та Віктор Павлік роблять все можливе, аби син почував себе щасливим та здоровим.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо розповіла про їхнє спілкування після розлучення

Не пропустіть