Сергій Притула прокоментував фінал шоу “Україна має талант”

Не так давно відбувся фінал шоу “Україна має талант”. Перемогу здобув підліток з села Попільня, який підкорив глядачів неймовірним вокалом.

Суддя шоу “Україна має талант” Сергій Притула вирішив прокоментувати фінал. Своїми думками він поділився в соцмережі Facebook. На особистій сторінці чоловік опублікував допис, в якому висловився про перемогу 13-річного підлітка.

За словами Сергія Притули, хлопчик заслужено отримав перемогу. Також телеведучий заявив, що неабияк пишається талантом переможця. Чоловік вражений кришталевим вокалом хлопця. А ще Сергій Притула поділився, що очікував побачити у фіналі зовсім інших учасників. Проте, суддя шоу “Україна має талант” щиро порадів за перемогу 13-річного Артема.

За словами телеведучого, він отримав велику кількість яскравих емоцій, перебуваючи у суддівському кріслі. Сергій Притула пишається виступом кожного учасника та радий, що саме глядачі мали можливість обрати найталановитіших.

Фоловери відразу прокоментували новий допис телеведучого. Вони погодились з кожним словом Сергія Притули. На думку фанів, перемога 13-річного Артема є однозначно заслуженою.

Вони щиро пораділи за хлопця, побажавши йому успіхів у майбутньому. А ще фоловери назвали Сергія Притулу ідеальним суддею.

Читайте також: Тіна Кароль розповіла, чи повернеться її син в Україну після навчання в Лондоні


Не пропустіть