Тіна Кароль розповіла, чи повернеться її син в Україну після навчання в Лондоні

Популярна артистка Тіна Кароль все частіше розповідає про свого 13-річного сина Веніаміна. Хлопчик здобуває освіту в Лондоні, тому дуже рідко бачиться з мамою.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, чи повернеться він в Україну після навчання в Лондоні. Подробицями Тіна Кароль поділилась в новому інтерв’ю.

Артистка повідомила, що відправила Веніаміна в Лондон не лише через гідну освіту, а й для того, щоб хлопчик став самостійним. На думку співачки, якби він навчався в Україні, то потрапив би у компанію заможних дітей та виріс би розпещеним.

Про своє рішення Тіна Кароль зовсім не жалкує. За словами жінки, довготривале перебування за кордоном пішло її сину лише на користь. Веніамін не лише досконало вивчив англійську мову, а й став самостійним та дорослим.

Артистка впевнена, що після навчання за кордоном Веніамін повернеться додому. За словами Тіни Кароль, вона все-таки хоче, аби хлопчик проживав в Україні. Жінка виховує 13-річного Веніаміна справжнім лідером та вчить, що в житті потрібно розраховувати лише на себе.

Читайте також: Ірина Федишин показала, як в одному купальнику стрибнула в сніг


Не пропустіть