Ірина Федишин показала, як в одному купальнику стрибнула в сніг

Популярна співачка Ірина Федишин не на жарт здивувала своїх фоловерів. Зірка вирішила показати, як загартовується. На сторінці в Instagram вона опублікувала новий ролик. В ньому Ірина Федишин продемонструвала, як стрибає в сніг в одному купальнику.

Спочатку співачка насолоджувалась зимою у гарячому чані, а потім з розбігу стрибнула в сніг. За словами Ірини Федишин, така розвага неабияк їй сподобалась. Також жінка розтерла своє тіло снігом й задоволена повернулась у приміщення. Перед камерою артистка постала у суцільному фіолетовому купальнику та з пучком на голові.

Співачка зізналась, що раніше ніколи такого не робила. Проте, Ірині Федишин настільки сподобалось стрибати в сніг, що артистка планує повторити свій вчинок. За словами жінки, вона отримала велику кількість позитивних емоцій та енергії.

Ролик Ірини Федишин відразу прокоментували фоловери. Вони назвали жінку дуже сміливою та побажали завжди залишатись такою енергійною.

За словами фанів, вони теж полюбляють такий відпочинок. Також не так давно Ірина Федишин розсекретила, чи планує переїжджати зі Львова до Києва.

Читайте також: Дружина Влада Ями похизувалась пружними сідничками у леопардовому бікіні


Не пропустіть