Дружина Влада Ями похизувалась пружними сідничками у леопардовому бікіні

Дружина популярного хореографа Влада Ями вирішила пригадати свою відпустку в теплих краях. Зіркове подружжя часто відпочиває за кордоном. Нещодавно закохані повернулись з теплих країв. Лілія Яма потішила шанувальників пікантним фото, яке зробила в океані. Кадром жінка поділилась в Instagram-stories.

Перед камерою дружина Влада Ями постала у пікантному бікіні з леопардовим принтом. Свій образ жінка доповнила стильними сонцезахисними окулярами та капелюхом. Лілія Яма спокусливо випнула пружні сіднички, похизувавшись ідеальним тілом.

Вона позує серед неймовірно красивого океану та насолоджується моментом. Схоже, що дружина Влада Ями сумує за своєю відпусткою. Лілія обожнює відпочивати в теплих краях, тому з нетерпінням чекає на наступну відпустку.

Розкішну фігуру жінки оцінила шалена кількість фоловерів. Вони засипали Лілію Яму безліччю приємних слів та побажали завжди бути такою красивою. Фани відразу звернули увагу на її пружні сіднички.

За їхніми словами, У Влада Ями нереально красива та спокуслива дружина. А ще фоловери попросили Лілію частіше ділитись з ними відвертими фото.

Читайте також: Олександра Заріцька заявила про нові стосунки


Не пропустіть