Олександра Заріцька заявила про нові стосунки

Відома українська артистка Олександра Заріцька неабияк заінтригувала мережу. Виконавиця заявила, що знову перебуває у стосунках. Не так давно солістка гурту “KAZKA” розповіла, що розійшлась зі своїм бойфрендом.

Проте, наразі співачка знову має кохану людину. Олександра Заріцька не розсекретила ім’я свого обранця. Проте, велика кількість фанів запідозрила артистку у романі саме з хореографом Юрієм Мєшковим.

Саме через партнера по танцях колишній обранець Олександри Заріцької завершив з нею стосунки. Співачка зізналась, що ні в якому разі не намагалась відновити відносини з коханим. Через деякий час вона оголосила про нові стосунки.

За словами Олександри Заріцької, поруч з коханим вона почувається дуже щасливою. Наразі в пари романтичний період. Артистка часто проводить час з обранцем та насолоджується гармонією у їхніх стосунках.

Чутки про роман з хореографом Юрієм Мєшковим Олександра Заріцька ніяк не прокоментувала. Вона лише натякнула, що в кожного з нас є романтичні стосунки. Фоловери побажали зірці успіхів в особистому житті. А ще вони з нетерпінням чекають, коли артистка покаже свого нового бойфренда.

Читайте також: Соломія Вітвіцька похизувалась подарунком від таємного шанувальника


Не пропустіть