Сергій Притула показав татуювання, яке йому зробила 4-річна донька

Український телеведучий Сергій Притула є дуже люблячим батьком. Сім’я для чоловіка завжди на першому місці. Він часто публікує зворушливі кадри з дітьми й показує, як проводить з ними час.

А ще, нещодавно Сергій Притула розчулив мережу татуюванням, яке зробила йому 4-річна  донечка. В соцмережі Instagram телеведучий поділився з шанувальниками новим фото. На ньому чоловік позує в салоні автомобіля, демонструючи щиру усмішку.

Сергій Притула постав перед камерою у білосніжній футболці. Він оголив своє тіло й показав миле татуювання від доньки. 4-річна дівчинка залишила татусеві тимчасовий малюнок у вигляді поні.

Татуювання в телеведучого знаходиться на грудях. Свою світлину Сергій Притула підписав милою фразою. Він заявив, що так виглядає кожний батько, в якого є маленька донечка.

Фото шоумена прокоментувала велика кількість кумирів. За їхніми словами, чоловік є надзвичайно люблячим батьком. Вони дуже пишаються телеведучим, адже Притула ввесь свій час присвячує лише дітям. Шанувальники оцінили кадр чоловіка та засипали його приємними словами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сергій Притула (@siriy_ua)

Читайте також: Олександра Заріцька вперше розповіла про нерозділене кохання


Не пропустіть