Санта Дімопулос розповіла, як заробляє на життя після розлучення

Популярна українська співачка Санта Дімопулос нещодавно повідомила, що розлучилась з чоловіком. Таким зізнанням вона неабияк здивувала мережу. З коханим зірка перебувала у шлюбі декілька років. Однак, подружжя все-таки розлучилось. Санта Дімопулос так і не розсекречує, що стало причиною розриву їхніх стосунків.

Нещодавно співачка поділилась, як заробляє на життя після розлучення з чоловіком. Знаменитість зізналась, що вже 10 років володіє успішним бізнесом. Деякими подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram.

“Дохід у мене є. Хто не в курсі, я вже понад 10 років володію успішним бізнес-ресейлом. Нещодавно створила онлайн ресейл-платформу. Також працюю як коуч, психолог, провідник. Тому з голоду не помру, не турбуйтеся”, – повідомила Санта Дімопулос. Співачка додала, що давно себе забезпечує.

Також зірка українського шоу-бізнесу зауважила, що може заробляти багато грошей без допомоги ексчоловіка. Фоловери відреагували на слова Санти Дімопулос та відразу засипали її компліментами. Підписники похвалили співачку за чудовий бізнес та побажали завжди залишатись такою успішною. А ще вони додали, що зірка заслуговує на справжнє кохання. Фоловери побажали Санті Дімопулос успіхів в особистому житті.

Читайте також: Катерина Реп’яхова відверто розповіла, як ледь не розлучилась з чоловіком через пластичні операції

Не пропустіть