Катерина Реп’яхова відверто розповіла, як ледь не розлучилась з чоловіком через пластичні операції

Відома українська блогерка Катерина Реп’яхова ретельно стежить за зовнішнім виглядом. Дружина Віктора Павліка часто відвідує косметолога та робить різні уколи краси. Вона не приховує, що позитивно ставиться до пластичних операцій. Проте, артист не дуже в захваті від таких ідей.

Нещодавно Катерина Реп’яхова відверто зізналась, як ледь не розлучилась з чоловіком. Причиною цьому стали її пластичні операції. 58-річний Віктор Павлік дуже негативно реагує на хірургічне втручання. Однак, молода дружина не дуже прислухається до його думки.

“Колись він мені казав, якщо зробиш те чи те, то я розведуся… Ну не розводиться, ясна справа. Він думав, що це буде працювати, але не працює. Важко, звикає. Я його довго готую морально. Я не раджуся, я ставлю перед фактом і все”, – поділилась Катерина Реп’яхова.

Також блогерка відверто розповіла, що мріє збільшити груди. Однак, під ніж пластичного хірурга вона планує лягти після народження другої дитини. Катерина Реп’яхова мріє знову стати мамою. Блогерка хоче народити донечку. Також не так давно вона відверто зізналась, як Віктор Павлік реагує на її бажання народити ще одну дитину.

Читайте також: Сергій Танчинець зізнався, чи виділяє кошти на дітей після розлучення з дружиною

Не пропустіть